Польща

ОСНОВНІ МОМЕНТИ: FEGIME Polska – одна з найбільших польських мереж оптових торговців електроенергією. ACEL, ASAJ, ELTECH, GRODNO, KOPEL, LIBRA, NOWA Elektro.

Маючи багаторічний досвід роботи в галузі, компанії, що входять в FEGIME Polska, створили завидну репутацію завдяки високому рівню підтримки, що надається клієнтам, а також якості та доступності продуктів, що поставляються.

Все це гарантує, що проекти наших клієнтів будуть виконані вчасно і відповідно до бюджету і що вони відповідають необхідним специфікаціям. Ми пропонуємо інший підхід на ринку, заснований на близькості і довірі, що поєднує силу групи з гнучкістю, спритністю і завидною обслуговуванням кожного оптовика. Ми гарантуємо доступ до кращих брендів нашого сектора з постійно поновлюваними знаннями. Ми надаємо довгострокові і надійні відносини.

Штаб-квартира нашої національної групи знаходиться в Лодзі. Його основне завдання – координувати маркетингові дії всередині групи, підписувати групові контракти і забезпечувати безперешкодне спілкування всередині групи.

Підписатись на наші новини