FEGIME Україна та Волонтерський рух

Директор FEGIME Україна провів низку зустрічей із представниками волонтерських організацій Волонтерська Сотня та Ukraine Alive2022.

Було відвідано пункти дислокації цих організацій, організовано зустрічі з іншими волонтерами та відвідування концерту групи «Батьківський Комітет», який було організовано Волонтерською Сотнею та відбувся в Докері пабі для збору коштів на закупівлю АЗФ (Апарат Зовнішньої Фіксації). Здійснено поїздку до Мощуна, під час якої проходила роздача гуманітарної допомоги волонтерами благодійної організації Ukraine Alive2022.

Основні напрямки діяльності Волонтерської Cотні: допомога пораненим внаслідок військових дій, супровід лікування поранених, постреабілітаційна підтримка, супровід протезування, пошук необхідного спорядження для бійців ЗСУ (бронежилети, прилади нічного бачення тощо).

Першочергові проекти Ukraine Alive 2022 на даний момент – Food for UA (10 000 обідів на місяць), Cars (машини для ЗСУ), Energy kits (енергетичні набори для ЗСУ), Сamps for kids (дитячі табори для дітей, у яких загинули батьки).

За результатами зустрічей та візитів було змонтовано відеоряд та надіслано звернення до учасників FEGIME.

Підписатись на наші новини