Загальні збори групи FEGIME

У четвер, 24.03.22, відбулися чергові загальні збори керівництва національних організацій групи FEGIME. Зустріч проходила у онлайн форматі. На порядку денному були підбиття підсумків 2021 року, презентації керуючого директора Девіда Гаррата та координатора з цифрової трансформації Хуана Іглесіаса.

Усі без винятку члени групи FEGIME висловили свою підтримку Україні та її боротьбі у війні з російськими загарбниками. І головний офіс FEGIME International, і компанії-учасники FEGIME надають як гуманітарну, так і фінансову допомогу Україні у цей важкий для нашої країни час. Керівник FEGIME Польща дав притулок у своєму будинку кілька українським родинам, змушеним виїхати з України через війну.

Директор FEGIME Україна розповів про поточну ситуацію в країні та про діяльність учасників FEGIME Україна та її партнерів у воєнний час – служба у ЗСУ та Територіальній Обороні, волонтерство, відновлення та налагодження роботи компаній у воєнний час для підтримки економіки країни.

За рішенням ради директорів FEGIME International представникам FEGIME Росія відмовили в участі у загальних зборах FEGIME.

Підписатись на наші новини