Відвідування «Install Electro – 2021».

FEGIME Україна відвідала міжнародну виставку «Install Electro – 2021», яка пройшла в Києві в Міжнародному Виставковому Центрі на Броварському проспекті з 19 по 21 жовтня.

Виставка є унікальним експозиційним майданчиком виробників і постачальників продукції. Під час виставки відбувалися презентації широкого спектру низьковольтних пристроїв: захисно комутаційної техніки, комплектних пристроїв, стабілізаторів і перетворювачів напруги і струму, низьковольтних кабелів, кабеленесучих систем, шинопроводів, вимірювальної техніки, електроустановочних виробів, електромонтажних матеріалів і інструментів, а також демонстрація елементної бази електроніки, напівпровідникових і електронних приладів, складних електронних систем, комплектуючих, матеріалів і устаткування.

Свою продукцію на виставкових стендах представляли деякі партнери і постачальники учасників групи ФІДЖИМ Україна – Eaton Україна, Schneider Electric Україна, ДКС, E-Next і інші.

Експонентом виставки був і учасник ФІДЖИМ Україна компанія Карат Лтд, яка представляла продукцію Київського Кабельного Заводу «Європан», офіційним дистриб’ютором якого вона є.

Всі учасники виставки, з якими вдалося поспілкуватися, відзначили, що на електротехнічному ринку України явно помітно пожвавлення, що викликало, в свою чергу, великий інтерес до виставки з боку як B2B, так і B2C покупців. На виставку приїхали представники всіх регіонів України.

 Тепер настав час підбивати підсумки, підписувати нові контракти і укладати взаємовигідні угоди.

Підписатись на наші новини