Зустріч з Eaton Україна

Минулого тижня відбулася зустріч з керівниками компанії Eaton Україна – директором компанії Андрієм Коробкою, комерційним директором Глібом Литвиченко і керівником напряму оптових продажів Артемом Демочко.

Місією компанії Eaton є поліпшення якості життя і навколишнього середовища за допомогою продукції, технологій і послуг з управління електропостачанням.

Керівник FEGIME Україна розповів про місію, цілі та стратегії як всієї групи FEGIME, так і ФІДЖИМ Україна зокрема. Були обговорені подальші кроки і перспективи співпраці Eaton Україна і FEGIME Україна. Під час зустрічі керівники організацій обмінялися інформацією і думками з різних аспектів – від конкурентного середовища на електротехнічному ринку України і перспектив електронної комерції до глобальних проблем, пов’язаних зі складнощами в поставках компонентів для продукції провідних світових виробників електротехнічної галузі. Комерційний директор Гліб Литвиченко висловив готовність компанії проводити вебінари і воркшопи для учасників групи і їх клієнтів як з метою презентації новинок в портфелі компанії, так і для підвищення технічної підготовки співробітників компаній-учасниць ФІДЖИМ Україна.

Хочеться особливо відзначити той факт, що Eaton Україна надає всебічну підтримку в створенні централізованої номенклатурної бази даних і віртуального складу FEGIME Україна.

Керівник групи і всі учасники FEGIME Україна були запрошені відвідати стенд Eaton Україна на виставці Electro Install, яка пройде 19-21 жовтня в Києві в МВЦ на Броварському проспекті, 15.

Згідно проміжних підсумків за 7 місяців 2021 року результати закупівель учасників ФІДЖИМ Україна зросли на 27% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

В кінці зустрічі була досягнута домовленість про проведення подібних заходів на регулярній основі.

Підписатись на наші новини