Зустріч з Signify Україна.

Днями ФІДЖИМ Україна побувала в гостях в українському офісі компанії SIGNIFY. З боку господарів були присутні керівник компанії Signify Украина Олексій Шершень і менеджер по роботі з ключовими клієнтами Максим Мордванюк.

Обговорювалися проміжні результати співпраці за 2021 рік, а також можливі шляхи збільшення обсягу продажів за рахунок розширення ринку збуту, роботи в нових сегментах, використання потенціалу компаній-учасниць ФІДЖИМ Україна.

Олексій розповів про успішні продажі в сільськогосподарському секторі та про перспективи продажів їх поточного асортименту світильників. Більшість цих моделей вже показали свої переваги і були використані при реалізації великої кількості середніх і великих проектів, серед яких виробничі цехи металургійних комбінатів «Азовсталь» та імені Ілліча, а також Подільсько-Воскресенський міст. Багато уваги компанія акцентує на свої новинки, актуальність яких зросла через епідемічну ситуацію, викликаною вірусами SARS / COVID-19. Йдеться про UF-C дезінфекційне обладнання, куди входять і бактерицидні світильники / випромінювачі.

Хочеться відзначити, що Signify Україна була першою компанією, яка надала дані свого електронного каталогу з технічними описами продукції в стандарті ETIM  для централізованої бази даних ФІДЖИМ Україна. Під час зустрічі були обговорені подальші спільні дії, пов’язані з доповненням і оновленням інформації в зв’язку зі зміною і розширенням асортименту компанії.

Підписатись на наші новини