Новий формат спілкування від FEGIME.

У червні FEGIME International ініціювала новий формат спілкування зі своїми партнерами. Цей формат передбачає онлайн зустрічі представників усіх країн-учасниць групи FEGIME з топ менеджерами / співвласниками компаній-виробників. Перша зустріч відбулася в кінці червня. Її учасниками з боку партнерів була компанія Hager в особі співвласника компанії Даніеля Хаґера і двох топ-менеджерів, що відповідають за роботу з ключовими клієнтами компанії, Пітера Калдвела (Peter Caldwell) і Роджера Клессена (Roger Claessen).

Зустріч можна розділити на дві частини. У першій з них прозвучали вступне слово Даніеля Хаґера і презентація від компанії Hager, присвячена підсумкам 2020 року і планам компанії. У другій частині кожен з учасників FEGIME мав можливість поділитися своїми враженнями і дати зворотний зв’язок зі співробітництва з Hager в своїй країні в розрізі чотирьох складових: актуальність асортименту Hager; робота локальних офісів компанії Hager; на що звернути увагу і що б хотілося змінити на краще; прогноз на 2021 рік (у відсотковому відношенні до 2020).

Незважаючи на пандемію, компанія Hager продемонструвала збільшення продажів в 2020 році і, що особливо приємно, зростання продажів групи FEGIME перевищує на кілька відсотків і світову, і європейську динаміку, а FEGIME Україна входить в трійку країн групи, які показали найбільшу динаміку зростання.

Якщо говорити про плани компанії Hager, то можна сказати, що ядром бізнес залишається виробництво продукції для сегментів житлового будівництва і невеликих комерційних об’єктів. При цьому буде приділятися увага продукції для великих проектів у комерційній і житлової нерухомості, а також сегменту «energy management» – зарядні станцій для електромобілів і пристрої для зберігання / накопичення енергії.

Хочеться відзначити той факт, що у зустрічі з української сторони, крім керівника FEGIME Україна, взяли участь співвласники і топ-менеджери компаній-учасників ФІДЖИМ Україна – АСТ Світлотехніка і Союз-Світло.

Підписатись на наші новини