ФІДЖИМ Україна на Форумі Інноваційних Виробництв.

Минулого тижня (17 червня) директор ФІДЖИМ Україна був запрошений партнером групи, компанією Plank Electrotechnics, взяти участь у Форумі Інноваційних Виробництв, який був організований холдингом UFuture, в який входить Plank Electrotechnics.

Форум вразив своїм масштабом, кількістю учасників, підготовленістю і авторитетністю спікерів, а також спектром обговорюваних питань і порушеної проблематики.

Панельні дискусії та презентації проводилися відразу на двох сценах. Після вступного слова Василя Хмельницького, засновника холдингової компанії UFuture, на сцену вийшли відразу п’ять учасників панелі, в число яких входили і Віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічного галузей промисловості України Олег Уруський. Йшлося про стратегію розвитку промислового сектора України. Ухвалення стратегії знаходиться під контролем президента і уряду України.

   Друга дискусія була присвячена темі створення та програмою державної підтримки індустріальних парків в Україні. Закон про державну підтримку включає в себе як можливі префернціи для компаній, що інвестують у створення індустріальних парків, так і для компаній, які планують розмістити виробництво на їх території. Мова йде про фіскальни, митні пільги і часткові компенсації на створення інфраструктури парку. Примітний той факт, що сам форум проходив на території індустріального парку «Біла Церква», що входить в холдинг UFuture і розташован в місті Біла Церква. У дискусії брав участь один з ініціаторів та авторів закону про підтримку індустріальних парків Дмитро Кисилевский, заступник комітету Державної Думи з питань економічного розвитку.

Темами наступних дискусій та презентацій були: Made in Ukraine на глобальних ринках; гроші для розвитку: джерела, умови, ризики; діджіталізація і ефективність виробництв; нові бізнес-стратегії в новій економіці. Учасникам форуму випала нагода вислухати думки, ідеї, інсайти багатьох представників бізнесу і політики: Тараса Качки, Владислава Чечоткіна, Костянтина Єфименка, Юрія Гусєва, В’ячеслава Климова, Олега Боярина, Антона Юрковського, Наталії Єремєєвої і багатьох інших.

 На Форумі працювала велика експозона провідних українських інноваційних підприємств. Тут були представлені новітні вироби та розробки різних галузей і секторів вітчизняної промисловості. Це бул відмінний майданчик для обміну досвідом та інформацією всіх зацікавлених фахівців з теми, хто розробляє і впроваджує свої ідеї.

Детальніше про Форум Інноваційних Виробництв: https://industry.forumkyiv.org/

Підписатись на наші новини