КРАЩА B2B КОМПАНІЯ У ДАНІЇ – УЧАСНИК FEGIME.

В кінці травня наші колеги з FEGIME Данія з гордістю дізналися, що Датська торгова палата (Dansk Erhverv) назвала їх «Кращою B2B компанією з онлайн-оборотом понад 200 мільйонів данських крон».

Одним з головних аргументів на їх користь був додаток AO365, яке, як ми повідомляли минулого літа (Новини FEGIME Україна 22 липня 2020 ) – дозволяє клієнтам (електрикам, установників, монтажникам) отримати товар буквально в будь-який час: 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

З коментаря журі конкурсу: «Наскільки тісними можуть бути відносини між замовником і постачальником? І чи є це одним з параметрів цифрової конкуренції майбутнього? Переможець цього року не сумнівається у відповіді і буквально – і абсолютно впевнено – дає ключ від магазину своїм клієнтам. Вражаюча багатоканальна система, при якій майже половина доходів припадає на цифрові технології, а майже чверть – на самообслуговування. Це заклало основу для ще більш вражаючого зростання чистого прибутку на цілих 30%. Те, що вам одночасно вдалося залучити на борт всю організацію, не тільки в якості пасажирів, але і в якості амбасадорів, саме по собі є унікальним досягненням».

Підписатись на наші новини