Schneider Electric розширює лінійку ДБЖ Easy 3L моделями на 250, 300 і 400 кВА

Schneider Electric  представляє Easy UPS 3L – новітнє доповнення в лінійці трифазних джерел безперебійного живлення (ДБЖ) Easy UPS з потужностями 250, 300 і 400 кВА (400 В) для використання разом з зовнішніми батареями. ДБЖ доступне у всіх регіонах, що підтримують напругу 400 В. Easy UPS 3L простий в налаштуванні і обслуговуванні, забезпечує високу доступність і ступінь передбачуваності і може використовуватися для середніх і великих комерційних будівель, центрів обробки даних (ЦОД) і деяких промислових об’єктів.

Завдяки своїй компактності, модульній архітектурі й можливості паралельної роботи, Easy UPS 3L відмінно захистить критично важливе обладнання від пошкодження в результаті відключення електроенергії та стрибків напруги. Ефективність роботи ДБЖ досягає показника в 96%, що допомагає знизити витрати на експлуатацію. Easy UPS 3L має широкий діапазон вхідної напруги і підтримує різну кількість осередків в батарейному масиві.  У комплект входить широкий спектр доповнень і аксесуарів, що полегшує його інтеграцію в різні системи диспетчеризації. У вартість ДБЖ Easy UPS 3L включена послуга з встановлення та підключення силами сервісних фахівців Schneider Electric. Вони коректно і безпечно налаштують Easy UPS 3L, що забезпечить кращу продуктивність, надійність і безпеку.

Детальніше: https://www.se.com/ua/uk/about-us/press/news/local/se-ups-easy-3l.jsp?mkt_tok=MTc4LUdZRC02NjgAAAF8KzUsCXfV58Liz5gEdhQAPU1wrWXQgQhFPvuhO2-kwB_gPL-vMpD9GIFr_1GcjNZURMbjNHfQIShwZzhAtGgcbThRy71_58tR57d70qBgUr_0xZyHCNY

Підписатись на наші новини