Зустріч компанії E.NEXT-Україна і ФІДЖИМ Україна

У перших числах квітня директор ФІДЖИМ Україна Олег Щербаков зустрівся з комерційним директором міжнародної компанії E.NEXT-Україна Сергієм Кузовкіним. Зустріч відбулася у власному офісі компанії E.NEXT-Україна. Сергій провів екскурсію по офісу, по складському комплексу, що розмістився на близько 5000м2, і показав лабораторію компанії, де проводяться випробування і тестування продукції. Під час візиту якраз відбувалося налагодження реклоузера, який використовується в рішеннях, призначених для великих промислових підприємств, перш за все, для обленерго, що займаються енергорозподілом. Сергій розповів, що це обладнання «дозволяє управляти потоками електроенергії в мережах від 10 кВ до 35 кВ». Продукт був доопрацьований з урахуванням специфіки вітчизняних мереж.

У портфелі E.NEXT можна знайти тисячі найменувань продуктів і рішення для самих різних сфер застосування: зарядки для електромобілів E.Charge, перетворювачі частоти, установки компенсації реактивної потужності, вибухозахищені світильники, модульне, силове, комутаційне обладнання …. Всі ці продукти були використані при реалізації великої кількості проектів на підприємствах з різних галузей економіки. Що стосується компенсаторів реактивної потужності, то, зі слів Сергія, «компанія E.NEXT-Україна співпрацює зі своїм іспанським партнером і такого рівня продукту на ринку України не представлено. За технічними характеристиками конкурентів у нього немає. Тому що 150 тис. годин напрацювання на відмову конденсаторних установок поки не може гарантувати жоден виробник в нашій країні. Цим рішенням компанія займається вже більше п’яти років і є установки, які успішно працюють весь цей час без сервісного обслуговування».

E.Next-Україна працює на ринку України в тому числі і через мережу дистриб’юторів, серед яких є і учасники ФІДЖИМ Україна – Polo-Electro, Сфералайн, Electric Systems, EK-Основа, Промкабель-Электрика.

В ході зустрічі були визначені спільні проекти, реалізація яких буде сприяти більш успішній співпраці E.NEXT-Україна і групи ФІДЖИМ Україна.

Підписатись на наші новини