Спільний проект FEGIME і edX.

З початку жовтня запущена друга частина щорічної онлайн-програми FAMP (Advanced Management Programme). FEGIME об’єднала свої зусилля з авторитетною платформою    edX * і інвестувала у створення індивідуального набору (з величезної кількості) онлайн-курсів, доступних для членів FEGIME Future.

У листопаді першим випускником курсів FEGIME / edX стала Марта зі FEGIME Polska за програмою «Cash Flow Analysis».

У січні Матей з FEGIME România став другим нашим випускником, освоївши відразу дві програми: «Cash Flow Analysis» (“Аналіз грошового потоку”) Нью – Йоркського інституту фінансів, а також “Financial Analysis for Decision Making” ( “Фінансовий аналіз для прийняття рішень ») від Babson College, приватної бізнес-школи недалеко від Бостона.

Матей: «Через ізоляцію у мене був вільний час в період канікул, тому я вирішив використовувати його з користю і пройти кілька курсів. Обидва були дуже інформативними і дозволили мені поліпшити свої фінансові навички та розуміння. Це дуже допоможе мені в нашому сімейному бізнесі».

Спільна ініціатива FEGIME і edX продовжена на весь 2021 рік, тому всі бажаючі учасники групи в рамках проекту Fegime Furure можуть пройти навчання в цьому році по кожній із вибраних програм. Для цього достатньо просто зв’язатися з головним офісом FEGIME в Нюрнберзі або з офісом національної організації будь-якої з країн-учасниць групи ФІДЖИМ.

* Заснована Гарвардом і Массачусетським технологічним інститутом, edX пропонує більше 3000 курсів у відомих міжнародних школах, які студенти, здебільшого, проходять самостійно з підтвердженим сертифікатом від відповідного університету після закінчення курсу.

Підписатись на наші новини