FEGIME POLSKA ПРИЙМАЄ НОВОГО УЧАСНИКА

Ми раді повідомити, що з 1 січня 2021 року KWANT H.E. Sp. z o.o. приєднався до групи FEGIME Polska .

4 роки тому 5 оптових продавців електротехніки з 25-річним досвідом роботи на польському ринку вирішили об’єднатися, щоб створити єдиний оптовий бізнес: Kwant.

У 2019 компанія завершила процес консолідації. 2020 рік став першим повним роком спільної роботи, результатом якого стало відкриття 20 торгових точок по всій Польщі і товарообіг 74 мільйони євро. 1 січня 2021 року компанія Kwant розпочала нову главу в історії свого розвитку, ставши членом FEGIME Polska.

Марта Кулза (Marta Kulza), генеральний директор FEGIME Polska: «FEGIME Polska дуже рідко збільшує кількість учасників групи. Я рада, що ми змогли знайти надійну, активно розвиваючу сімейну компанію з загальними для нашої групи цінностями. Ми раді вітати Kwant в FEGIME Polska і вже можемо оголосити, що їх членство має дуже приємне доповнення – посилення нашої польської команди FEGIME Future з додатковими 4 учасниками!»

Томаш Шібенецкій, віце-президент Kwant: «Ми дуже раді приєднатися до міжнародного співтовариства сімейних компаній FEGIME, що мають схожі традиції, інтереси і пріоритети. Я впевнений, що це стане ще однією віхою в розвитку компанії».

Підписатись на наші новини