Підтримка зростаючого ринку Smart Home від Schneider Electric.

Технології «Розумний Дім» (Smart Home) можуть управляти опаленням або кондиціонером, щоб ми завжди вставали вранці при комфортній температурі; відключати опалення та інші електричні прилади, коли ми на роботі. Це економить електроенергію і витрати і дозволяє «керувати» будинком або контролювати споживання енергії віддалено.

І сьогодні це далеко не всі можливості Smart Home технологій. У сучасних компаніях або громадських будівлях автоматизація будівель стала стандартом. Кількість користувачів і мережевих пристроїв також зростає і в приватному секторі. За оцінками досліджень, до 2022 року в усьому світі на пристрої розумного будинку буде витрачено понад 112 мільярдів доларів США. Ринок зростає.

Проте, існує розрив між знанням цієї технології і її використанням. Опитування, проведене PriceWaterhouseCoopers (PWC), показав, що з 81 відсотка користувачів Інтернету, які чули про пристрої «Розумний будинок», тільки 26 відсотків володіють одним з них.

Звідки цей розрив? Відповідь Schneider Electric: більше 75 відсотків споживачів не знають, до кого звернутися, якщо вони хочуть Розумний Дім. Це означає, що в цій сфері є багато можливостей.

Однак для успішного маркетингу часто необхідні нові ноу-хау. У Німеччині з 2021 року навіть з’явиться нова офіційно визнана галузь – автоматизацією будівель. У багатьох інших країнах ситуація виглядає зовсім інакше. Тут важливу роль відіграє підтримка дистриб’юторів і виробників електротехніки.

Наприклад, Schneider Electric займається навчанням протягом багатьох років. Існують «фізичні» центри підготовки, а також онлайн-курси для вивчення основ або безпечного освоєння нових продуктів. Як і у випадку з цифровим розумним будинком, існує і цифровий помічник: за допомогою програми mySchneider партнери отримують прямий доступ до фахівців служби підтримки Schneider Electric через чат або по телефону. Додаток доступний на 30 мовах.

Той, хто шукає нових клієнтів і бізнес-напрямок з хорошою рентабельністю, може розраховувати на підтримку Schneider Electric в просуванні технологій Smart Home.

Підписатись на наші новини