Нові рішення LEDVANCE для управління освітленням дуже переконливі. Один з нових інноваційних продуктів компанії отримує одну нагороду за одною. Его основна функція – контроль світла.

Як ми вже писали, правильне світло збільшує продуктивність людини, допомагає організму розслабитися і навіть відновитися. Технічне використання цього біологічного ефекту світла називається освітленням, орієнтованим на людину (Human Centric Light).

LEDVANCE пропонує нове рішення для компаній: система BIOLUX автоматично адаптує штучне освітлення до денного світла за допомогою алгоритму – точно відповідно до місця розташування і часу доби для досягнення найкращого біологічного світлового ефекту. Система складається з двох компонентів: блоку управління і світлодіодних світильників BIOLUX, які обмінюються даними по бездротовій мережі через протокол ZigBee. Управління інтуїтивно зрозуміло: в одну мить можна встановити попередньо запрограмовані світлові профілі на блоці управління.

BIOLUX ідеально підходить для вирішення освітлення окремих кімнат з 20 світильниками. Наприклад, онференції-залів або офісів з недостатнім денним освітленням або зовсім без такого. До того ж установка дуже проста і не вимагає спеціальних знань. Система вже отримала нагороду German Innovation Award, а блок управління – Red Dot Award 2020 за свій дизайн.

Якщо ви шукаєте освітлення з максимальною продуктивністю, гнучкістю і економією енергії, нова система «VIVARES» з опцією датчиків денного світла і руху в комплекті, може бути ідеальним рішенням.

Ключовим компонентом системи є VIVARESZB Control, контролер з функцією шлюзу, який дозволяє надавати послуги IoT. Портал Vivares дозволяє налаштовувати, вводити в експлуатацію і обслуговувати систему. Через ZigBee 3.0 контролер підтримує бездротовий зв’язок з 200 пристроями з підтримкою ZigBee. До них відносяться такі компоненти VIVARES, як датчик, кнопковий з’єднувач, перетворювач ZigBee-DALI і світильники (VIVARES Ready). При цьому його можна додатково підключити до хмарного додатком. Таким чином, можливі незалежний від місця розташування моніторинг і обслуговування.

Хороші новини для професіоналів в області освітлення: установка, експлуатація та обслуговування гранично прості. Багато світильники LEDVANCE вже сумісні з системами VIVARES і ZigBee.

Підписатись на наші новини