Signify випускає комплекти датчиків IoT (Internet of Things) для поліпшення здоров’я і благополуччя співробітників та підвищення ефективності роботи в офісах.

Дискомфорт співробітників, поганий стан здоров’я і зниження продуктивності можуть бути пов’язані з офісною обстановкою. Якісне освітлення може допомогти підвищити продуктивність праці співробітників до 23%. Крім того, неправильна температура в приміщенні, вологість або відволікаючий шум можуть негативно позначитися на здоров’ї, благополуччі та продуктивності.

 Signify пропонує вирішення цієї проблеми і запускає нові комплекти датчиків IoT (торгова марка Philips), які збирають і доставляють дані через підключену систему освітлення Interact Office і API-інтерфейси для моніторингу навколишнього середовища. Нові датчики дозволяють компаніям контролювати обстановку в офісі і оптимізувати умови роботи в приміщенні для своїх співробітників.

Нові комплекти датчиків дозволяють відслідковувати зайнятість, кількість людей, температуру, рівень шуму, денне світло і відносну вологість. Об’єднання цих можливостей в одному пристрої виключає необхідність використання декількох датчиків і знижує витрати.

Нові датчики розміром менше, ніж сірникова коробка, і їх легко модернізувати відразу на місці (просто «відстебнути» і замінити) за допомогою адаптируемого гнізда для датчиків – унікальної функції, властивої ряду професійних офісних світильників Philips.

Немає необхідності знімати світильники зі стелі, так як датчики можуть бути встановлені на передній частині світильника. Це означає, що тепер світильники можна легко модернізувати за допомогою різних датчиків будь-який час.

Підписатись на наші новини