«Працюємо цілодобово»

У новій реальності однієї з найбільш затребуваних послуг дистрибуційних компаній стало наявність гнучкого графіка роботи. Саме тому учасник Fegime датська компанія AO запропонувала своїм кращим клієнтам додаток AO365. Це розширення наявної програми дозволяє інсталяторам / електромонтажних організація отримувати товари буквально в будь-який час: 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Єдиною умовою є те, що клієнт повинен підписати відповідні документи, щоб стати авторизованим користувачем AO365.

Процес максимально простий: коли клієнт приходить в магазин, він відкриває додаток AO365, потім проводить пальцем по екрану смартфона, щоб відкрити магазин. Опинившись всередині, він сканує товари на полиці, поміщає їх в призначену зону AO365 для реєстрації камерами, завершує свою покупку, перевіряє квитанцію і йде. Опинившись зовні, покупець знову використовує свій смартфон з встановленим додатком, щоб закрити магазин. Готово.

Перший магазин, який почав пропонувати послугу, був в Хёрсхольме, і протягом 2020 року відкрито ще 9 магазинів. Сервіс має додаткову перевагу, допомагаючи клієнтам зберігати свої власні резервні запаси на максимально низькому рівні.

«Перший відгук на нову послугу був феноменальним», – каже Ларс Кестнер, президент FEGIME Denmark & ​​директор з продажу в AO. «У нас ніколи не було так багато запитів від нових клієнтів. Інсталятори розуміють величезну перевагу такої гнучкості. Як то кажуть: час – гроші.

Підписатись на наші новини