Три дня на віртуальній виставці від Phoenix Contact

Проведення провідною світовою торговою виставки промислових технологій Hannover Messe перенесено на квітень 2021 року. Незважаючи на це компанія Phoenix Contact пропонує своїм покупцям і всім бажаючим зустрітися on-line: “хоча ми все в даний час переживаємо важкі часи, ми не хочемо втратити шанс поспілкуватися з вами. Ось чому 27 – 29 листопад 2020 року ми запускаємо Дні діалогу PHOENIX CONTACT. ” Компанія проведе віртуальну конференцію, щоб повідомити своїм існуючим та потенційним покупцям про свої останні інновації, технології та тенденції. Але найголовніше, що пропонує Phoenix Contact, це увійти в цифровий діалог і разом розробляти креативні рішення для розумного світу (smart world).

«Під час Днів діалогу PHOENIX CONTACT ми представимо вам основні події цього року. Крім того, ми запрошуємо вас відвідати триденну віртуальну конференцію, яка буде складатися з великої кількості презентацій, інтерв’ю та круглих столів експертів. Після цього до 8 травня ви можете відвідати нашу цифрову виставку ».

На віртуальному заході від Phoenix Contact можна буде більше дізнатися про новинки і тренди в наступних напрямках:

 Електронна мобільність – оцифровка автоматизації будівель – промислова зв’язок – оптимізація процесів у виробництві шаф / щитів управління і контролю – техніка безпеки – кібербезпека – рішення для інноваційного енергопостачання – інноваційні можливості підключення (Innovative connectivity) для виробників пристроїв (device manufacturers) і багато іншого.

Для реєстрації пройдіть по посиланню:

https://www.phoenixcontact.com/en-us/hannover-messe

Підписатись на наші новини