Керівники Signify (торгова марка Philips) скорочують свої зарплати на 20% і про те ж просять своїх співробітників.

В цьому випадку навантаження на співробітників буде зменшена. Керівники продовжать працювати за звичним графіком.

Рух по добровільному скорочення зарплат в компанії триватиме протягом 2ого кварталу по всьому світу. У зв’язку з пандемією коронавируса Signify також заморожує підвищення заробітних плат і прийом на роботу нового персоналу. Приймаються нові заходи для зниження витрат і підтримки операційної діяльності в умовах нинішньої глобальної кризи в галузі охорони здоров’я.

Заходи щодо скорочення витрат почалися 1 квітня і триватимуть до кінця червня, а в офісі компанії в Нідерландах до 01.10.20.

В кінці минулого року в компанії працювало 32 005 осіб, а після закриття операції з придбання Eaton Cooper Lighting Solutions кількість співробітників ще збільшилася. Поки невідомо, як добровільні скорочення зарплат будуть корелювати з різними заходами державної допомоги, прийнятими багатьма країнами.

«Те, що ми оголосили на цьому тижні всередині нашої компанії – це заклик до солідарності і єдності серед усіх наших співробітників», – сказав представник Signify журналу LEDs Magazine. «Пандемія COVID-19 створила безпрецедентну ситуацію в усьому світі, і з самого початку ми зробили значні заходи, спрямовані на здоров’я, безпеку і благополуччя наших співробітників, клієнтів, партнерів і оточуючих нас людей. Для нас важливим моментом є забезпечення безперервності бізнес процесів і запобігання потенційних збоїв в ринковому попиті. Решта компаній теж по-своєму приймають певні заходи ».

Інші дії найбільшої в світі світлотехнічної компанії включили в себе перегляд бюджету на 2020 рік і відмова від участі в перенесеної з березня на вересень виставці Light + Building. Крім цього з метою компенсації витрат, що виникли через складнощі в ланцюжку поставок, компанія планує в ряді країн підвищення ціни на 3% на свою продукцію.

Нещодавно компанія «Signify» почала відкривати фабрики в Китаї, в країні, де з’явився COVID-19.

«У Signify ми переконані, що, будучи соціально відповідальною компанією, ми повинні захищати робочі місця наших співробітників в ці дуже нестабільні часи». сказав прес-секретар компанії. «У той же час нам необхідно тимчасово скоротити наші витрати, щоб впоратися з викликами цього виняткового періоду, який вніс свої корективи в життя всього людства». https://www.ledsmagazine.com/architectural-lighting/article/14173341/signify-executives-take-20-pay-cut-ask-same-of-employees

Підписатись на наші новини