Сучасний і надійний. У FEGIME Норвегія новий головний офіс і центральний склад.

Будівля розміром 14.000 кв.м. приблизно в 20 хвилинах їзди від Осло стало одночасно і головним офісом, і центральним складом.

Планування почалося в 2016р. У цьому процесі брали участь не тільки керівники, а й всі співробітники. Навколишнє середовище та її безпеку грають важливу роль при спорудженні офісу і складу. Fegime Норвегія. Фотогальваніка, електромобілі, інтелектуальна автоматика будівель і споруд. «Це було очевидно – використовувати свій багатий досвід для нашого власного будинку», – говорить генеральний директор Хеге Амундсен Елвестад, який в третьому поколінні очолює сімейний бізнес.

Новий головний офіс як будівля, побудоване за типом «А», серйозний енергоеффектівен. Більш 2.000 кв.м. даху покривають 1.050 сонячних модулів. Загальна потужність 300 кВтч, щорічне виробництво забезпечує 234,400 кВтг. До того ж, 18 модулів з потужністю 8,8 кВт були встановлені на фасаді будівлі. «У них є 5 зарядних пристроїв, і в них є джерело чистої енергії, який заряджає їх електромобілі», пояснює Оле Петтер Фьорре, менеджер з виробництва енергії сонця.

Ці акумуляторні батареї призначені тільки для 40 зарядних пристроїв для електромобілів співробітників. Таким чином, цієї енергії буде вистачати з весни по осінь. FEGIME Норвегія надає всім можливість співпрацювати з клієнтами – монтажниками. Швидкий доступ до сонячних установок і їх характеристикам – все це ідеально для семінарів, навчання та навчання клієнтів і персоналу.

Новий центральний склад відповідає за доставку товарів по всій Норвегії. Основний упор робиться на логістику, оптимізовану під вимоги покупців. Розроблено в Норвегії система складських кошиків для збору товару Автосалон в компактній кубічної форми був доставлений з попереднім складу і збільшений з 10.000 до 20.000 Ωкостей. Ефективність системи набагато вище, ніж у напівавтоматичних систем. На новому складі відсоток збірки товару через автосалон буде збільшений з 50 до 70%. Система також дозволяє підвищити ефективність використання парасольок.

«Щоб зрештою отримати такий результат, потрібно дуже активно залучати керівників, співробітників і експертів», – каже Проектний менеджер з логістики Бетіна Сірістуен.

«Як будівництво, так і переїзд були складними і – неминуче – відволікаємо від того, що ми дійсно хочемо робити: допомагати нашим клієнтам розвиватися і процвітати!». Хеге Амундсен.

Підписатись на наші новини