Експансія Fegime Греція.

FEGIME Hellas & Cyprus продовжує розширювати мережу своїх філій, відкривши три нових магазини в Халандрі, Каліфеї і на острові Парос. Загальна кількість аутлетов тепер виросло до 66 в Греції і на Кіпрі. Наші колеги зберігають відданість концепції «єдиного вікна», пропонуючи широкий спектр електрообладнання, освітлення, будівельних технологій, які керують тим і енергозбереження.

Присутність FEGIME в районі Афін посилилося завдяки відкриттю двох нових магазинів в Каліфеї і Халандрі. Дизайн магазинів характеризується функціональністю, використанням цифрових технологій і високою естетикою. Досвідчений і добре навчений персонал пропонує рішення, адаптовані до самим специфічним вимогам клієнтів. Новий магазин в Халандрі пропонує додатково спеціалізовану зону, присвячену складним додаткам освітлення і автоматизації.

Не забули і про острови. Після островів Тинос і Міконос на початку 2019 року FEGIME Hellas & Cyprus відкрила новий магазин на острові Парос, посиливши свою присутність на Кикладах.

І знову прихильність підприємницькому духу було винагороджено, так як FEGIME Hellas & Cyprus була визнана однією з найбільш шанованих компаній Fortune Greece 2019. П’ятий рік поспіль Fortune Greece і KPMG Greece проводять найбільше дослідження корпоративної репутації в країні. Підприємства оцінюються за такими категоріями як Інновації, Управління персоналом, Корпоративна соціальна відповідальність, Якість команди менеджерів, Фінансові показники і Якість продуктів і послуг.

Підписатись на наші новини