Згідно Schneider Electric, 50 відсотків глобальних викидів CO2 можна уникнути протягом наступних двадцяти років.

Інноваційний саміт Schneider Electric, який відбувся в жовтні 2019 р. в Барселоні представив рішення для світу, який буде не тільки цифровим, але і електричним. Schneider Electric закликав своїх партнерів працювати разом для підвищення ефективності свого бізнесу і забезпечення більшої безпеки для планети. Електротехнічна галузь може внести в цей процес істотний внесок: будівлі, центри обробки даних, інфраструктура і промисловість споживають близько 70 відсотків енергії, що виробляється в усьому світі.

Делегація учасників FEGIME з Іспанії, Португалії, Німеччини та Великобританії прислухалася до аналізу і рішень, які пропонував партнер групи.

Згідно Schneider Electric, 50 відсотків глобальних викидів CO2 можна уникнути протягом наступних двадцяти років, якщо в половині існуючих будівель будуть реалізовані заходи з енергозбереження з цифровою підтримкою – паралельно з існуючими ініціативами по електрифікації та декарбонізації.

Жан-Паскаль Трікуар (Jean-Pascal Tricoire), голова і головний виконавчий директор Schneider Electric, в своїй промові закликав розширювати співпрацю з метою захисту нашого клімату за рахунок підвищення енергоефективності.

 «Ми повинні звернути увагу на надійність і безпеку цього світу, тому що зміна клімату не чекає. Який зв’язок між цими подіями і завданнями, які стоять перед людством і компаніями? Сьогодні ми спостерігаємо тектонічний зсув у бік електрифікації та оцифровки », – сказав Жан-Паскаль. «Вперше в нашій історії ми можемо зрівняти парадокс між прогресом і стійким майбутнім для нашої планети».

Компанія Schneider Electric переконана, що останні розробки проекту EcoStruxure (ЕкоСтруктура) будуть відігравати важливу роль в цьому процесі (з його підтримкою Інтернету речей (IoT), технології “plug and play”, відкритими і сумісними архітектурою і платформами):

• «EcoStruxure Power 3.0» використовує нові цифрові технології для підвищення ефективності, надійності і безпеки при розподілі електроенергії.

• Новий «EcoStruxure Plant Performance Advisors Suite» ( «Пакет EcoStruxure щодо поліпшення продуктивності підприємства») допомагає підприємствам використовувати свої дані промислової автоматизації для підвищення операційної рентабельності.

• Нове рішення EcoStruxure Building Connected Room пропонує власникам будівель підвищену експлуатаційну та енергетичну ефективність і реалізацію більш персоналізованого відносини до мешканців або орендарям.

У Барселоні Schneider Electric також анонсував три нові партнерські програми.

«Партнерська програма Schneider Electric Technology» – це нова спеціалізована програма, розроблена для технологічних компаній, що прагнуть розширювати і нарощувати інноваційний підхід в своєму бізнесі.

Підписатись на наші новини