Підготовка лідерів для Завтрашнього дня

В кінці 2019 року 45 представників наступного покоління з 12 країн FEGIME взяли участь в модулі FEGIME Advanced Management Programme (FAMP) в Барселоні. 11 з них брали участь в FAMP вперше. Основними темами модуля були «Трансформація» і «Реалізація». Після прекрасноой сесії в 2018 році від школи бізнесу SDA Bocconi в Мілані в 2019 році, для забезпечення ще більш високого рівня кастомізації, модель навчання була змінена. Вперше бізнес-школа безпосередньо не брала участі в проведенні модуля. Замість цього FEGIME заручився підтримкою професора Патріка Рейнмёллера як академічного директора та координатора. Патрік – Професор Стратегічного Управління в університеті Кренфілда (Великобританія) і давній друг FEGIME.

Вперше ініціатива по створенню Програми FAMP була вперше представлена ​​на конгресі Fegime в Будапешті в 2013. Вже тоді місія Академії була чітко визначена: «Створювати і просувати середу безперервного високоякісного навчання для наступних поколінь підприємців Fegime, їх співробітників та клієнтів, у тісній співпраці зі стратегічними постачальниками і національними організаціями, підвищуючи, таким чином, цінність відносин між учасниками Fegime, клієнтами і постачальниками. “

Для трьох цільових груп – Fegime Future, співробітників компаній і клієнтів Fegime – були визначені чотири галузі навчання: продукти і технології, управління і бізнес, продажу та маркетинг, а також професійні навички. Фокус і реалізація різні для кожної цільової групи.

Для Fegime Future акцент робиться на – Fegime Advanced Management Programme (FAMP) або, іншими словами, «Кишеньковий майстер по бізнес адміністрування» – Pocket MBA.Ета спеціальна програма підготовки управлінських кадрів, яку координує провідними бізнес-школами, включає в себе «модулі» з тривалістю 5 повних робочих днів. Для співробітників і клієнтів навчання через платформу fegimeacademy.com є основним засобом навчання на міжнародному рівні.

Платформа складається з модулів і надає користувачам загальну або спеціальну Щоб отримати інформацію, курси, вебінари і навчання по продуктам і технологіям, а також дискусійний форум і можливості веб-конференцій.

Платформа відкрита для всіх учасників Fegime – і їх клієнтів – при наявності логіна.

FAMP 2020 відбудеться 18-24 жовтня, і у Fegime Future вже почався процес планування. Після отримання дуже позитивних відгуків від модуля «Барселона», ми продовжимо співпрацю з Патріком, щоб забезпечити ще більш високий рівень індивідуалізації та актуальності, але налаштуємо формат так, щоб він краще підходив цільовій групі. Будуть обрані нові основні теми, або більш детально будуть розглянуті вже порушені тематики.

 

 З Інформаційного Бюлетеня FEGIME.

Підписатись на наші новини