Новини від HellermannTyton

clear gell

Явні переваги (Clear Advantages).

Новий «Religel Clear» від HellermannTyton є прозорим 2-компонентним силіконовим гелем. Він може наноситися в кількості, необхідній для надання електричним з’єднанням і електронним компонентам додаткового захисту від вологи і вібрації в відкритих місцях. Ступінь захисту IP68 можлива при наявності відповідних розподільних коробок.

Змішування компонентів A і B в співвідношенні 1: 1 відбувається швидко і легко. Гель відмінно розтікається по поверхні і твердне всього за 20 хвилин при температурі 23 ° C, що істотно полегшує з ним роботу. Після затвердіння Religel Clear набуває діелектричну міцність вище 24 кВ / мм і стійкість до температури від -60 ° C до +200 ° C.

Прозорість гелю забезпечує оптимальний візуальний контроль. При необхідності м’який еластичний матеріал можна видалити, не залишаючи слідів. Отверділий гель можна утилізувати разом з побутовим сміттям. При правильному зберіганні невідкриті компоненти мають необмежений термін зберігання. Religel Clear випускається в герметичних пляшках по 0,5 л і 1,0 л, а також у великих каністрах по 10 л. Етикетки на ємністях – label-free. У комплект входять змішувальна чаша і стік для перемішування.

https://www.hellermanntyton.com/products/gel-technology/religel-clear-1.000/435-00754

Підписатись на наші новини