Візит учасників проекту Fegime Future в компанію Weidmüller.

Visit-to-Weidmüller-uk

Давайте з’єднуватися – з МАЙБУТНІМ!

«Що перше, що спадає на думку, коли ви чуєте ім’я Weidmüller? ». З цим питанням виконавчий віце-президент відділу з продажу продуктів для електричних шаф, д-р Себастьян Дерст, почав в Будапешті свою презентацію останніх технологій, що використовуються компанією у виробництві електричних шаф.

І тут же отримав очікувану відповідь – блоки для терміналів. Звичайно, це успішний продукт, яким славиться Weidmüller і який вони продавали десятиліттями і продають до сих пір.

До кінця зустрічі усім присутнім було абсолютно ясно, що у компанії є набагато більше інноваційних позицій, які вони можуть запропонувати.

Робот рухається вгору і вниз по заданому маршруту між шафами і складом, комплектуючи DIN-рейки необхідними компонентами, відправляючи їх на лазерний друк і вставляючи їх в електричні шафи згідно з майстер-планом.

І в поле зору немає жодної людини. Вражаюче відео, зняте у клієнта Weidmüller з Південної Німеччини, показало те, що вже сьогодні є реальністю. Клієнт займається виробництвом все шаф для торгових точок великих міжнародних роздрібних мереж.

Сьогодні продукція Weidmüller проводиться таким чином, щоб вона могла використовуватися в тому числі і для роботизованих збірок. Тобто компанія сприяє розвитку роботизації і небезпідставно стверджує, що готова до роботи з роботами.

Weidmüller пропонує відмінну бізнес модель сучасної сімейної компанії, впроваджуючи та вдосконалюючи перехід на цифрові технології. Компанія була заснована в 1850 році; Зараз їй керує третє покоління власників; оборот – понад 800 мільйонів євро; асортимент – більше 30 000 найменувань; кількість співробітників по всьому світу – 4800человек.

Консалтинг по сумісності / з’єднанню в мережу різних систем (Connectivity Consulting): від продажу компонентів до продажу рішень.

Як FEGIME може поліпшити свою пропозицію через консалтингові послуги? Як FEGIME забезпечує правильний рівень компетенції своїх співробітників? Як FEGIME повинен збалансувати потреби в ресурсах? Ці питання,, присвячені Connectivity Consulting, були задані учасникам Fegime Future Себастьяном Дерстом. Це дійсно були важливі питання. У якості відправної точки всі учасники погодилися, що для їх майбутнього успіху продаж консультаційних послуг (рішень) матиме велике, навіть істотне, значення. Хтось із учасників Fegime вже щось робить в цьому напрямку, і стало зрозуміло, що Weidmüller є що запропонувати, щоб забезпечити кращу сервіс для клієнта.

Зроби сам з «Конфігуратором Замовлення».

На семінарах обговорювалися й інші моменти. Пітер Гісбрехт був експертом, який продемонстрував конфигуратор Weidmüller Configurator (WMC). Що саме він може? Починаючи з переліку матеріалів або плану термінальній рейки, створеного, наприклад, за допомогою програмного забезпечення ePlan, дані потім передаються в конфігуратор (який містить 7200 компонентів) для подальшої обробки. Це забезпечує усунення всіх помилок планування, оскільки система пропускає тільки допустимі конфігурації. Потім або Weidmüller надає просто документацію, і рейка може бути виготовлена ​​замовником, або вона може бути вставлена ​​в шафу напівавтомат.

 Платіжна система також є найсучаснішою ( «оплата в один клік»), і доставка може бути здійснена протягом 4 днів для обраного асортименту товарів і протягом гарантованих 9 днів після замовлення. Для зареєстрованих користувачів пропозицію може бути створено негайно (протягом декількох хвилин), для незареєстрованих користувачів – протягом декількох днів. Збірка від однієї товарної позиції також можлива. І це ще не все, що може запропонувати Weidmüller в області автоматизації. Центр по роботі з проводкою (Wire Processing Center – WPC) забезпечує напівавтоматичну обробку кабелю (різання, маркування, зачистку і обтиск), а лазер Klippon Automated Raillaser – повністю автоматичне маркування попередньо зібраних DIN-рейок.

Але де ж у всіх цих сценаріях знаходиться оптовик / дистриб’ютор? Зміни неминучі. У FEGIME ми пишаємося тим, що у нас особливо тісні відносини з нашими клієнтами. Завдання на майбутнє – зберегти їх в цифровому світі, і FEGIME Future вже працює над цим.

Наступна зустріч учасників проекту FEGIME Future відбудеться з 13.10. по 19.10.2019 в Барселоні, на модульному тренінгу Fegime академії.


Підписатись на наші новини