Відвідування штаб-квартири і виробництва компанії Phoenix Contact, Німеччина.

visit-to-Phoenix-uk

Цифрова Промислова Компанія

Минуло вже більше шести років з тих пір, як проект FEGIME Future в останній раз відвідував в Німеччині стратегічного постачальника Phoenix Contact. Результатом тієї поїздки стало відео для Конгресу в Будапешті. На цей раз основна увага була приділена цифровим технологіям і можливостям, які можуть запропонувати нові бізнес-моделі, які використовують ці технології, як оптовим компаніям, так і постачальникам.

Phoenix Contact – це самофинансируемого сімейна компанія, заснована в 1923 році. Річний оборот становить 2,4 млрд. Євро, в компанії працюють 17 500 чоловік по всьому світу і асортимент продукції становить 65 000 найменувань. В Phoenix Contact дуже пишаються тим, що компанія сама виробляє більшість своїх компонентів. Наприклад, у своїй штаб-квартирі в Бломберг виготовляється 8 мільйонів гвинтів в день.

Але в центрі уваги зустрічі була інша технологія. Компанія Phoenix Contact прагне стати «Цифровий промисловою компанією», і на їхньому підприємстві в Бад-Пірмонті FEGIME Future почав розуміти чому. Будівля управляється сучасною системою автоматизації будівель або IoT будівлі, як її іноді називають. Ефекти від впровадження величезні. Ось лише кілька прикладів: через Wi-Fi, коли ви знаходитесь в кімнаті, додаток MYEMALYTICS дозволяє вам контролювати внутрішнє середовище приміщення (опалення, освітлення, жалюзі і т. Д.); дивани в зонах відпочинку обладнані датчиками, які вмикають світло, коли хтось на них сидить; Ліфти «дізнаються» в який час дня потрібно перебувати внизу або вгорі, щоб забезпечити їх оптимальне використання, збалансовану робоче навантаження і експлуатацію головних дверей. Всі процеси моніторяться для прогнозування дати сервісного обслуговування.

У цокольному поверсі група змогла побачити, як працює система енергоменеджменту. Звичайно при встановленні в приміщенні такої системи витрати на будівництво набагато вище, але це удвічі знижує витрати на технічне обслуговування. Для додаткової інформації:

Генерація нових бізнес-моделей

Прогнозоване Технічне обслуговування (Predictive Maintenance) і Доповнена Реальність, звичайно ж, є новими цифровими технологіями, але під час туру по об’єкту в Бад-Пірмонті було наочно продемонстровано, що вони вже використовуються сьогодні в багатьох сучасних будинках і додатках.

Найбільш важливі питання: яка роль оптових / дистрибуційних компаній в майбутньої ланцюжку створення вартості, і які можливості для них відкриті? Щоб знайти відповіді на деякі питання учасники FEGIME Future спочатку застосували методологію CANVAS (https://en.wikipedia.org/wiki/Business_Model_Canvas), щоб сегментувати і відібрати цільових клієнтів, а потім виробити різні ціннісні пропозиції, про які можна розповісти клієнтам в рамках нової бізнес-моделі оптового продавця. Спеціаліст Phoenix Contact Industry 4.0, Френк Кнафла, керував роботою групи, і результати цілком могли стати початком нового проекту в рамках FEGIME Future …

Надихаючий погляд на майбутнє

Перший день був непростим, але команда Phoenix Contact була добре підготовлена. У п’ятницю FEGIME Future повторно відвідав виробництво в Бломберг і після другої дуже продуктивною внутрішньої сесії оглянув майданчик, де, переважно, проводилися традиційні продукти компанії.

Однак краще було попереду. Сьогодні Бломберг також є домом для PROTIQ, компанії 100% належить Phoenix Contact і спеціалізується на адитивні Виробництві (3D-друку). Коли вона була вперше представлена, ця технологія використовувалася для проектування і створення прототипів, але тепер вона успішно застосовується і у виробництві.

Весь процес від завантаження 3D-даних, вибору матеріалу і типографії до оплати і доставки здійснюється в режимі онлайн через платформу PROTIQ (зараз вже і market place) за дивно короткий час – два дня. Як матеріал тепер можна використовувати мідь, цинк і латунь як і більш звичайні пластмаси, оскільки процес дуже гнучкий. Основними додатковими перевагами процесу, як правило, є меншу вагу готового продукту і більш низька загальна вартість. Керуючий директор і гордий творець компанії, доктор Ральф Гертнер, провів екскурсію по цьому, абсолютно відмінному від всіх інших, виробничого об’єкта. І результати – як свідчить FEGIME Future – вражаючі.

Якщо коротко, то обмежень дуже мало: матеріал можна змінювати поступово протягом одного і того ж вироби, об’єкти можна створювати в одиничному екземплярі без будь-якої подальшої необхідності або навіть наявності можливості для збірки. І все це досить швидко і легко.

Все побачене стало поживою для подальших роздумів.

Більше інформації на сайті:

Посещение штаб-квартиры и производства компании Phoenix Contact, Германия.


Підписатись на наші новини