Група Redelec з Аргентини стає членом міжнародної групи Fegime International.

Kongress-2019-FEGIME-uk

В кінці 2018 року на Генеральній Асамблеї в Мюнхені члени FEGIME одноголосно проголосували за вступ до групи REDELEC Argentina S.A. Але амбіція цього нового члена не зупиняється на цьому, найближчим часом вона має намір розширити не тільки національний, а й на міжнародному рівні, південноамериканський континент.

Для врахування цієї ситуації нова назва організації буде FEGIME LATAM. Завдяки додаванню Латинської Америки кількість організацій FEGIME зросле до 19.

Redelec була заснована в 2001 році і з тих пір зарекомендувала себе як найбільша група в Аргентині з часткою ринку близько 35%. В даний час вона складається з 15 оптовиків із загальною кількістю 30 балів і 1000 співробітників. Активно присутній у всіх сферах діяльності нашого сектору, він вже має значний оборот з FEGIME Preferred Suppliers.

Контакт між групами розпочався 15 років тому, коли члени Ределек відвідали учасників Fegime в Іспанії для обміну ідеями та передовим досвідом між собою. Результатом стала група з подібним баченням, філософією і місією – міцна основа для спільної роботи, яка вже була підкріплена Угодою про співробітництво в жовтні 2016 року. Пабло Балан, віце-президент з Redelec, сказав: “Я дуже радий Ми вже перебуваємо в процесі налагодження партнерських відносин з оптовиками з Уругваю, Болівії та Перу, які поділяють ті ж ідеї, і ми сподіваємося приєднатися до них. FEGIME LATAM, щоб ми всі отримали користь від обміну ідеями та передовим досвідом у FEGIME ».

Нікос Кафкас, якій був президентом FEGIME в цей час, додав: «Наші аргентинські колеги – це дуже близька, мотивована і динамічна група. Я з нетерпінням чекаю співпраці з ними в майбутньому і більше дізнаюся про їхні численні проекти. Ми маємо багато чого запропонувати один одному, і ми отримаємо користь від цього нового альянсу. Так само, як наші постачальники, звичайно. Ми відкриваємо для них новий континент ».

Підписатись на наші новини